↑ Powrót do Poprzednie edycje

V edycja

Relacja z Wojewódzkiego Konkursu Ścieżki Fizyczno-Ekologiczne

V EDYCJA

Dnia 16 maja 2015 r. w Gimnazjum nr 21 im. Tony’ego Halika w Toruniu odbyła się V edycja Wojewódzkiego Konkursu „Ścieżki Fizyczno-Ekologiczne”. Do konkursu zgłosiło się osiem trzyosobowych drużyn z siedmiu gimnazjów. Tegorocznym hasłem przewodnim było „Dźwięk – to jest to”. W komisji konkursowej zasiadły następujące osoby: p. dr hab. Beata Derkowska-Zielińska z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu, p. Milena Morgulec – koordynator współpracy z instytucjami edukacyjnymi i naukowo-badawczymi w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, p. mgr Elwira Strzyżewską – pracownik agencji reklamowej, nauczyciel przedmiotu sprzedaż produktów i usług reklamowych oraz w drodze losowania  mgr Violetta Wolter – nauczyciel z Gimnazjum w Lisewie. Specjalnie zaproszeni na konkurs goście to: p. Aldona Świeczkowska z Działu umów i kontroli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, i w imieniu Marszałka naszego województwa, p. Tadeusz Kierel, główny specjalista z Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły. Wielkie GRATULACJE dla nich! Ostateczna klasyfikacja drużyn startujących w V edycji Wojewódzkiego Konkursu „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”:

1 miejsce – Gimnazjum nr 21 w Toruniu (zespół w składzie: Mateusz Furmański, Marta Furmańska, Przemysław Schulz),

DSC06425 2 miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żninie (I zespół) (w składzie: Małgorzata Trojan, Wiktoria Witucka, Bartosz Korga),
3 miejsce – Gimnazjum w Unisławiu (w składzie: Jagoda Mikołajczyk, Mateusz Tafliński, Michał Pałucki).
4 miejsce – Gimnazjum w Świedziebni,
5 miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żninie (II zespół),
6 miejsce – Gimnazjum nr 1 w Pruszczu,
7 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisewie,
8 miejsce – Gimnazjum nr 29 w Toruniu.

DSC06423

Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowali sponsorzy:

Gimnazjum nr 21 w Toruniu
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu
Wydawnictwo Naukowe PWN
Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
Wydawnictwo Nowa Era
Agencja Reklamowa Rex
Firma Jangar

Dziękujemy!

Zdjęcia z wydarzenia