↑ Powrót do Fizyka

Sukcesy uczniów

Systematyczna praca przynosi owoce!



­

­

ROK SZKOLNY 2016/2017

Marta Furmańska z kl. 3c została finalistką etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki, który odbył się 27 lutego br. Uczennicę przygotował p. Wojciech Olszewski. 


ROK SZKOLNY 2015/2016

­

­

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

Gimnazjum nr 21, Toruń,  30.10.2015 r.

Do etapu rejonowego dostała się Marta Furmańska z klasy II C.


Ogólnopolski konkurs z fizyki „Multitest 2015″ organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 19.10.2015 r.

Wyniki:

kategoria – I klasy

Sebastian Kurpiewski (klasa I C) – miejsce 11 (dyplom wyróżnienia) 

kategoria – III klasy

Sebastian Kazaniecki (klasa III D) – miejsce 21

Ewa Wójtowicz (klasa III D) – miejsce 22

Jakub Traczykowski (klasa III D) – miejsce 25

Radosław Kujawski (klasa III D) – miejsce 29

Marcin Małaczewski (klasa III D) – miejsce 31

Szymon Kruszyński (klasa III E) – miejsce 37

 




ROK SZKOLNY 2014/2015


Drużynowy Konkurs na film pt. „OZE Dobre Praktyki”

Szkoła Leśna na Barbarce, Toruń, 17.2015 r.

8 miejsce:
Marta Furmańska (klasa I C)
Mateusz Furmański (klasa III E)


Międzyszkolny Konkurs „Moja pierwsza gra komputerowa”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 17.06.2015 r.

1 miejsce: Damian Wiśniewski (klasa II C)

2 miejsce: Tomasz Sztandarski (klasa III C)

3 miejsce: Michał Bednarski (klasa I B)


Drużynowy Wojewódzki Konkurs „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 16.05.2015 r.

1 miejsce:
Przemek Schulz (klasa II C)
Mateusz Furmański (klasa III E)
Marta Furmańska (klasa I C)

 




 ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Drużynowy Wojewódzki Konkurs „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 17.05.2014 r.

6 miejsce:
Przemek Schulz (klasa I C)
Mateusz Furmański (klasa II E)
Piotr Sokołowski (klasa II E)


 Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

Gimnazjum nr 21, Toruń,  06.11.2013 r.

Udział wzięło 11 uczniów naszej szkoły z klas II oraz z klas III.


Ogólnopolski konkurs z fizyki „Multitest 2013″ organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 21.10.2013 r.

Wyniki:

kategoria – II klasy

Katarzyna Majbrodzka – miejsce 18
Mateusz Furmański – miejsce 21
Klaudia Troszyńska – miejsce 26

 



 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Drużynowy Wojewódzki Konkurs „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 18.05.2013 r.

5 miejsce:
Piotr Sokołowski (klasa I E)
Klaudia Troszyńska (klasa I E)
Natalia Rydzińska (klasa I E)
rez. Marta Przyziółkiewicz (klasa I E)


Drużynowy konkurs  „Spotkania z Fizyką”

Instytut Fizyki UMK, Toruń, 22.03.2013 r.

7 miejsce:
Mateusz Fic (klasa III B)
Przemysław Korban (klasa III B)
Aleksandra Kołodziejska (klasa III C)


Ogólnopolski konkurs z fizykiGalileo 2013 organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 7.03.2013 r.

Wyniki:

kategoria – I klasy

Piotr Sokołowski (klasa I E) –  miejsce 23
Katarzyna Majbrodzka (klasa I D) – miejsce 31
Natalia Rydzińska (klasa I E) –  miejsce 33
Kacper Smętek (klasa I E) – miejsce 33
Marta Przyziółkiewicz (klasa I E) – miejsce 35
Klaudia Troszyńska (klasa I E) – miejsce 35

kategoria – III klasy

Przemysław Korban (klasa III B) – miejsce 30
Mateusz Fic (klasa III B) – miejsce 33


Ogólnopolski konkurs z fizyki „Multitest 2012″ organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 22.10.2012 r.

Wyniki:

kategoria – II klasy

Wiktor Zygnerski (klasa II C) – miejsce 28
Daria Granicz – Garnicka (klasa II C) – miejsce 35
Wiktoria Dawiec (klasa II C) – miejsce 39
Jakub Wirfel (klasa II D) – miejsce 39

kategoria – III klasy

Mateusz Fic (klasa III B) – miejsce 12 (dyplom wyróżnienia)
Przemek Korban (klasa III B) – miejsce 23
Aleksandra Kołodziejska (klasa III C) – miejsce 37


 Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

Gimnazjum nr 21, Toruń,  16.11.2012 r.

Do etapu rejonowego dostali się:

Mateusz Fic (klasa III B)
Przemek Korban (klasa III B)


Ogólnopolski Konkurs na Interdyscyplinarny Edukacyjny Projekt Przyrodniczy

dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i ich uczniów organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych.

XIX Zjazd PSNPP w Szczecinie, 23-25.08.2012 r.

Wyróżnienie dla

Gimnazjum nr 21 w Toruniu

Tytuł projektu: „Piorun”




 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Drużynowy Wojewódzki Konkurs „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 19.05.2012 r.

1 miejsce:

Natalia Gręźlikowska (klasa III E)
Mateusz Fic (klasa II B)
Aleksandra Kołodziejska (klasa II C)
Jakub Wirfel (klasa I D)
rez. Przemysław Korban (klasa II B)


Ogólnopolski konkurs z fizyki „EUREKA″ organizowany przez SUWiKR w Warszawie.

Gimnazjum nr 21, Toruń, 12.03.2012 r.

Wyniki:
kategoria – Gimnazjum

Mateusz Fic, kl. IIb (29 pkt. – dyplom wyróżnienia)

Przemysław Korban, kl. IIb (25 pkt. – dyplom uznania)

Aleksandra Kołodziejska, kl. IIc (23 pkt. – dyplom uznania)


Ogólnopolski konkurs z fizyki „Multitest 2011” organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 20.10.2011r.

Wyniki:
kategoria – II klasy

Mateusz Fic (klasa II B) – miejsce 4 (dyplom laureata)
Przemek Korban (klasa II B) – miejsce 22

kategoria – III klasy

Jarosław Wolf (klasa III C) – miejsce 24
Michał Weiwer (klasa III C) – miejsce 25
Paweł Roszak (klasa III C) – miejsce 28
Michał Kubiak (klasa III E) – miejsce 29

 


 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Ogólnopolski konkurs z fizyki „Multitest 2010” organizowany przez CES

Gimnazjum nr 21, Toruń, 21.10.2010 r.

Wyniki:
kategoria – II klasy

Karolina Grudzińska (klasa II D) – miejsce 20
Michał Kubiak (klasa II E) – miejsce 27
Marta Majbrodzka (klasa II D) – miejsce 28
Adrian Wiewiórski (klasa II E) – miejsce 29

kategoria – III klasy

Jakub Jurkiewicz (III B) – miejsce 21
Klaudia Czekaj (III B) – miejsce 35


Wojewódzki konkurs przedmiotowy z fizyki

Gimnazjum nr 21, Toruń,  24.11.2010 r.

Do etapu rejonowego dostali się:

Adrian Wiewiórski (klasa II E)
Klaudia Czekaj (klasa III B)


Konkurs „Fuzja Jądrowa”

I Liceum Ogólnokształcące, Toruń 11.03.2011 r.

Udział w etapie rejonowym:

Daria Bischoff (klasa III B)
Klaudia Czekaj (klasa III B)
Karolina Grudzińska (klasa II D)


Drużynowy konkurs  „Spotkania z Fizyką”

Instytut Fizyki UMK, Toruń, 25.03.2011 r.

6 miejsce:
Karolina Grudzińska (klasa II D)
Marta Majbrodzka (klasa II D)
Michał Kubiak (klasa II E)
Adrian Wiewiórki (klasa II E)
Daria Bischoff (klasa III B)
Klaudia Czekaj (klasa III B)


Polsko-Ukraiński konkurs fizyczny „LWIĄTKO”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 28.03.2011 r.

Wyniki:
kategoria – I-II klasy

Adrian Wiewiórski (klasa III E) – tytuł „taon”


Drużynowy konkurs „Ścieżki Fizyczno – Ekologiczne”

Gimnazjum nr 21, Toruń, 21.05.2011 r.

1 miejsce:

Jakub Jurkiewicz (klasa III B)
Mateusz Szyplik (klasa III B)
Adrian Wiewiórki (klasa II E)
Mateusz Fic (klasa I B)
Aleksandra Kołodziejska (klasa I C)




 

ROK SZKOLNY 2009/2010

Konkurs „Spektroskopia, czyli nauka o duchach”

Toruński Festiwal Nauki i Sztuki – Instytut Fizyki UMK, Toruń, 16-20.04.2010 r.

1 miejsce:

Joanna Lisińska (klasa II B)
Justyna Brozdowska (klasa II B)
Stefania Studzińska (klasa II B)