↑ Powrót do Profilaktyka zdrowia

Certyfikaty, dyplomy

Nasi Gimnazjaliści okazali się najlepsi w Toruniu w miejskim konkursie pn. “Wiem, jak zdrowo żyć”! Ekipa (Julia Nowakowska, Paulina Chmiel i Zbyszek Polawski z kl. 3c) pod kierunkiem p. Łukasza Panfila zdobyła trofeum! Brawo! Konkurs został zorganizowany przez Urząd Miasta i Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej w Toruniu. Celem konkursu było kształtowanie postaw prozdrowotnych dzieci i młodzieży. Prezydent Torunia Michał Zaleski przekazał  nagrody laureatom 7 kwietnia 2016 r. podczas uroczystości z okazji Światowego Dnia Zdrowia, zorganizowanej w CKK Jordanki.

Wiemjakzdrowozyc   DSC07987 - Kopia

DSC07983 - Kopia DSC07988 - Kopia

 😛

Uzyskaliśmy certyfikat szkoły promującej „Europejski kodeks walki z rakiem” i zajęliśmy II miejsce (a pierwsze wśród gimnazjów) w województwie w konkursie zorganizowanym przez Centrum Onkologii w Bydgoszczy we współpracy z Kuratorium Oświaty i Ministerstwem Zdrowia. Jesteśmy jedyną wyróżniona szkołą z Torunia! Opiekunem projektu w szkole był. p. Łukasz Panfil, który wziął udział w konferencji podsumowującej akcję w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

certyfikat ZDROWIA

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Zachęcamy do zapoznania się.